top of page
 • Ölçülendirme nasıl oluyor?
  istenilen modele göre gerekli ölçülerinizi bizzat atölyemizde alıyoruz.Uzaktan provasız olarak gerçekleşen siparişlerde lazım olan ölçüleri size görsel göndererek bize yollamanız için yönlendirme yapıyoruz .
 • Tasarım Değişikliği Yapabilirmiyiz?
  Tüm ürünlerimiz atölyemizde tasarlanmaktadır istenilen değişiklikler modele ve size uygun olduğunda yapılabilir. Size özel olarak provalı hazırlanan ürünlerde mutlaka kişiye göre değişiklikler gerçekleşir kullanıma ve tarza uygun şekilde.
 • Teslimat süresi ne kadar?
  Siparişi verilen ürün ortalama 1-3 prova arasında bitmektedir.Prova sayısı modele ve kişiye göre değişiklik göstermektedir.
 • Prova zamanları neye göre ayarlanır?
  Prova zamanları gelin adayının takvimine göre hazırlanır. Provalarda kişinin vucüt yapısını teslimata kadar var olabilecek değişiklikleri tespit edip son provası düğün tarihine uygun bir zamana göre ayarlanır.
 • Fiyatlandırma nasıl oluyor?
  Kişiye özel çalışılan ürünlerde bütçeniz doğrultusunda yönlendirmeler yapmaktayız modelde olduğu gibi bütçede de kişişelleştirme yapmaktayız.İstenilen modelin tasarımı bozulmadan gelin adaylarının hayatlarını kolaylaştırmak birincil amacımız.
IMG_3606.JPG

MERVE ALKAN BRIDAL

Merve Alkan Bursa Özel Gelinlik Tasarımı

bottom of page